Dětské chytré GPS hodinky s mobilem a lokátorem - Gator 2 + SIM Tarifní + kreditová v hodnotě 199 Kč

Kód: 797/MOD
Značka: Gator
3 999 Kč –17 %
g2
3 999 Kč –17 % 3 299 Kč 2 726,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Mobilní telefon, SOS volání a GPS lokátor v jednom.


Gator je telefon a lokátor v hodinkách pro Vaše děti. Rodičům dává klid, který chtějí a zároveň poskytuje dětem volnost, kterou potřebují, aby mohly zůstat dětmi. 

Kdykoliv budete vědět, kde Vaše dítě právě je. Kdykoliv s ním budete v kontaktu a můžete mu zavolat. 


Přístroj využívá signálu GSM/GPRS a GPS satelitů. Hodinky umožňují sledování a lokalizaci dětí s určením polohy pomocí AGPS, GPS, LBS a WiFi a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace v telefonu rodiče, díky které lze hodinky ovládat a sledovat. K dispozici jsou verze pro Android i iOS.

K hodinkám si stáhnete aplikaci, ve které uvidíte, zda dítě došlo do školy, na kroužek, ke kamarádovi apod. Zároveň se Vám dítě dovolá a Vy se dovoláte jemu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč si vybrat GPS hodinky Gator 2 ?

 Holka JPEG pro WEB

 + Velmi přesná lokace

Hodinky využívají pro lokaci kromě GPS i kombinaci lokalizačních technologií A-GPS, LBS a Wi-Fi, což znamená, že oproti jiným GPS hodinkám je lokace velmi přesná.

+ Jednoduché ovládání a nastavení

Není potřeba kontaktovat mobilní operátory, získávat od nich APN kódy a složitě je zasílat na hodinky, jako u jiných značek GPS lokátorů. Hodinky Gator 2 jsou již od výrobce nastaveny a uzpůsobeny tak, aby na ně nebylo potřeba zasílat APN kódy hlavních tří českých mobilních operátorů.

+ Analogový i digitální ciferník

Jediné hodinky na českém trhu, které mají stiskem jednoho tlačítka na výběr mezi analogovým a digitálním ciferníkem. Což ocení hlavně děti, které se začínají učit hodiny.

+ Hodinky fungují i v zahraničí

 

Gator 2 mají oproti Gator 1 navíc: 

  • AGPS a WiFi lokalizaci 
  • výdrž baterie až 3 dny
  • hlasové zprávy
  • možnost nastavení buzení
  • pedometr

 

Hlavní funkce hodinek:

 


volani2Volání

S aplikací Gator dostanete na výběr 10 telefonních čísel na která vaše dítě může volat a až 10 čísel, ze kterých může dítě přijímat hovory.

Vaše dítě může volat tyto dva důvěryhodné kontakty pouhým stisknutím tlačítka. Je to tak jednoduché.

 


lokal2Lokátor

Vyhledejte své dítě pomocí použití AGPS, GPS, LBS či WiFi.

Gator používají k lokaci dítěte jedinečnou kombinaci AGPS, GPS, LBS a WiFi , aby měli rodiče co nejpřesnější informace o poloze dítěte, a to jak v interiéru tak i venku. Pomocí aplikace Gator můžete kdykoli vidět polohu vašeho dítěte na mapě. Pro rodiče s více dětmi je možné jednoduše vytvořit profil pro každé dítě zvlášť.


sos2SOS

V případě nouze, může vaše dítě stiskem SOS tlačítka na svých Gator hodinkách na více než tři sekundy iniciovat nouzový režim, který spouští: opakované volání z hodinek až na tři přednastavená čísla a automatické odesílání polohy dítěte do aplikace ve vašem chytrém telefonu.

 


safe2SAFEZONES

SafeZones, tzv.bezpečností zóny jsou virtuální okruhy kolem místa, které si sami určíte a nastavíte na mapě v aplikaci Gator. Může to být například škola, domov nebo dům kamaráda Vašeho dítěte.

Je-li nastavena bezpečností zóna SafeZone, v případě opuštění či vstoupení do této zóny bude rodiči zasláno upozornění na jeho telefon.


sms2SMS

Na hodinky Gator 1 lze posílat SMS. SMS mohou posílat jen čísla nastavená v aplikaci.

Hodinky Gator 2 mají místo SMS tzv. voice messages/hlasové zprávy.

Hlasové zprávy mohou posílat jen čísla nastavená v aplikaci.

 

vodeod2

 

Voděodolnost

Hodinky odolají vlhku.

 

Jednoduše řečeno: Vylepšená základní verze GPS hodinek s telefonem Gator2 vyniká oproti své předchozí řadě přesnější lokalizací. Chytré hodinky využívají pro lokalizaci uživatele jak GPS a GSM, tak i AGPS a Wifi hotspoty. Hodinky vydrží na jedno nabití až 2 dny v plném režimu. U volání oceníte možnost uložení až 10 telefonních čísel a posílání hlasových zpráv. V rámci rozšířené výbavy této verze je k dispozici i budík a krokoměr. 

 

Další funkce hodinek:

Budík

Gator 2 mají v aplikaci i možnost nastavení buzení.

 

Hodinky mají možnost výběru mezi digitálním a analogovým ciferníkem. 

 Součástí balení hodinek je nabíječka, není potřeba ji kupovat zvlášť. 

 

Podrobné technické informace a srovnání všech typů hodinek naleznete zde.

infoPřesnost lokalizace a doba práce GPS hodinek závisí na intenzitě GPS signálu. Ve specifikaci jsou uvedeny maximalni typické hodnoty parametrů při dobrém počasí.

 

Výrobce:

gator logo webHodinky Gator vyrábí společnost GATOR, která tyto hodinky dodává například do britského Vodafone, čínského China mobile (1.největšího mobilního operátora na světě) či do amerického řetězce Walmart. Gator kromě hodinek Gator vyvíjí i nové technologie pro společnosti jako je Samsung, Singtel, Tech data a další.

 

Upozorňujeme, že aplikace není součástí dodávaného výrobku. 

 

 

Hodinky jsou vhodné pro děti od 3 do 12 let.

slider rodina web