Harmonelo Lacto 500 ml

Kód: 1571
Značka: HARMONELO
1 149 Kč 1 025,89 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekankyje sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky, obohacený o prebiotika GOS.

Doplněk stravy Harmonelo Lacto 500 ml je sirup s vysokým obsahem vlákniny se sladidlem Symbiotics – Obsahuje probiotika a prebiotika GOS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Doplněk stravy Harmonelo Lacto 500 ml je sirup s vysokým obsahem vlákniny se sladidlem Symbiotics – Obsahuje probiotika a prebiotika GOS.

Obsahuje unikátní kombinaci 12 probiotických kmenů pečlivě ošetřených tzv. Tyndalizační technologií (řízené přerušované zahřívání), díky které si probiotika zachovávají svůj účinek vitálních forem. Doporučená dávka obsahuje probiotikum složené z 10 tisíc milionů bakterií. Produkt je obohacen o čistý inulin, který přispívá k silnému synergickému účinku na přátelské střevní bakterie. Přípravek obsahuje prebiotika GOS (galaktooligosacharidy), které příznivě podporují růst přátelských laktobacilů.

Složení:

Čištěná voda, rozpustná vláknina z kořene čekanky ( Cichorium intybus) na bázi fruktooligosacharidů, galaktooligosacharidy, regulátor kyselosti (kyselina citronová), zahušťovadlo (xanthanová guma), tyndalová probiotika ( Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus caseteriarum, Lactobacillus caseteriarum, Lactobacillus caseteriarum bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermophilus ), konzervační látky (sorban draselný a benzoan sodný), sladidlo (glykosidy rostlinného původu ze Stevia rebaudiana) a lesní plody.

Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus reuteri,Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium infantis, Streptococcus thermop nás.

Dávkování:

1x denně 2 cl, ideálně ráno během jídla nebo po jídle; sirup lze konzumovat přímo, nebo lze doporučenou dávku rozředit v čaji, vodě nebo jiném nealkoholickém nápoji. Před použití dobře protřepejte. Jakýkoli sediment je přirozený.

Skladování:

Skladujte v suchu a temnu při teplotě 2–8°C. Po otevření spotřebujte do 30 dnů. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění:

Před použitím protřepat. Sediment není na závadu. Bohužel dle současné legislativy a NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14.12.2012, nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus. Mohly vzbudit dojem zakázaného zdravotního nebo léčebného účinku bylin a přírodních látek i přesto, že se používají stovky let a pomohly mnoha lidem.

Obsah:

500 ml