BUNATY full hd GSM 4G + SIM 200 Kč kredit ZDARMA!

Kód: 686
Doporučujeme!
Značka: BUNATY
ZDARMAZDARMA 11 999 Kč –35 %
BUNATY full hd GSM 4G + SIM 200 Kč kredit ZDARMA!
11 999 Kč –35 % 7 799 Kč 6 445,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Možnosti doručení

Moderní fotopast s 4G extra rychlým GSM modulem , SMS dálkovým ovládáním, úhlem snímání  55° .  Můžete si ze svého mobilního telefonu fotopast přenastavovat, případně vypnout a zapnout nebo si nechat poslat fotografii na vyžádání. Funkci SMS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotopast na zloděje

Fotopast na zvěř

Fotopast s GSM

Dárky k objednávce

Poradí s nastavením i výběrem

České menu i manuál

Okamžité odesílání fotografií na e-mail i mobilní telefon

Fotopast Bunaty Full GSM 4G nabízí skvělé funkce v čele s polohovatelnou GSM anténou, která zachytí signál i tam, kde jiné zklamou. Díky tomu vám bude posílat fotografie na mobil nebo do e-mailu kamkoliv na světě. V noci využívá k osvětlení přísvit, který lidské ani zvířecí oko nevidí, a to při zachování vysoké kvality. Nastavení fotopasti Bunaty Full GSM 4G lze kdykoliv přizpůsobit aktuálním potřebám, protože ji lze díky 4G modulu ovládat na dálku.

Vidí daleko i v noci a snímkuje ve vysokém rozlišení

S úhlem záběru 55 ° je fotopast Bunaty Full HD GSM 4G určena pro sledování z větší vzdálenosti, čímž je vhodná pro sledování zvěře, ale i ochraně majetku. Fotoaparát o síle 16 Mpx přes den pořizuje velmi detailní barevné fotografie, zatímco v noci snímkuje černobíle při zachování maximální kvality. Fotku pořídí i za úplné tmy díky neviditelnému přísvitu s 42 LED diodami o vlnové délce 940 nm, který dosvítí 15 až 25 metrů daleko.

Ta je pro lidské i zvířecí oko neviditelná, takže se zvěř nevyplaší a člověk fotopast Bunaty Full HD GSM 4G nezaregistruje ani při přímém pohledu do objektivu. Přísvit má uplatnění také při natáčení videa, které pořizuje ve Full HD rozlišení v maximální délce 60 sekund. Pokud chcete natáčet déle, bude časový úsek rozdělen do více videí.

Polohovatelná GSM anténa odesílá fotky na mobil

Bunaty Full HD GSM 4G vám zašle fotku na telefon nebo do e-mailu vždy, jakmile zachytí pohyb. Polohovatelná GSM anténa má velmi silný příjem signálu, díky němuž můžete s fotopastí udržovat kontakt prakticky odkudkoliv na světě. Budete tak mít neustálý přehled o dění před fotopastí v reálném čase. Snímky na v rozlišení až 800 x 600 pixelů, a to pomocí mobilních dat.

Tip: K využití mobilních dat stačí do fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G vložit SIM kartu jakéhokoliv operátora. Nemusíte se mu vázat smlouvou, ale zakoupit klasickou dobíjecí, na níž si aktivujete základní datový balíček. Odesílání po celý měsíc vás tak vyjde na přibližně 50 Kč (podle zvoleného operátora).

Další unikátní vlastností je, že Bunaty Full HD GSM 4G fotí a natáčí v jeden moment, což využijete zejména při hlídání majetku. Kromě snímku totiž pořídí krátké video v délce, až jedné minuty, které vám řekne mnohem více. Třeba když fotka zachytí zloděje otočeného zády, zatímco na videu se postupně odhalí celý. I v tomto případě platí, že vám fotopast okamžitě odesílá první fotku na mobil, video automaticky ukládá na sd kartu.

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G podporuje až 32GB "paměťovku", na níž se vejdou i desítky tisíc snímků. V případě, že i natáčíte, bude paměť zaplněna rychleji. My vám dáme k fotopasti zdarma SDHC kartu s kapacitou 16 GB, která vystačí zhruba pro 16 000 fotografií.

Klíčové vlastnosti fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G

 • 16Mpx fotoaparát s úhlem záběru 55°
 • Fotopast umí fotit a zároveň natáčet videa v délce, až 1 minuty
 • Člověku i zvířeti neviditelný přísvit až 25 m
 • Polohovatelná GSM anténa se silným dosahem
 • Bunaty Full HD GSM 4G odesílá fotky na mobil či e-mail
 • Díky 4G modulu ji lze ovládat na dálku pomocí SMS
 • Videa natáčí ve Full HD rozlišení v délce 60 sekund
 • Lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku
 • Vestavěný displej pro jednodušší nastavení
 • Nastavitelný časovač a možnost externí baterie

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G funguje, kdy jí řeknete

Pro úsporný provoz je fotopast Bunaty Full HD GSM 4G vybavena funkcí časovače. Ten ji umožňuje nastavit tak, aby fungovala například mezi 18:00 a 05:00, kdežto ve zbytku času bude vypnutá. Tím zároveň předejdete i nechtěným záběrům, které by jenom zaplňovaly paměťovou kartu. Nastavit lze i časový interval, v jakém má fotopast provádět snímkování oblasti nebo natáčet.

Díky 4G modulu můžete provádět úpravy v nastavení na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Potřebujete-li například upravit časování, nebo fotopast úplně vypnout kvůli nepředvídatelným okolnostem, nemusíte k ní vůbec chodit. Stačí jen poslat SMS a nastavení poupravit. Funkci dálkového ovládání lze na dálku kdykoliv vypnout, stejně jako samotnou fotopast.

Máte-li funkci dálkového ovládání přes 4G modul neustále aktivní, počítejte se zvýšenou spotřebou energie. To si vyžádá častější výměnu baterií, případně napojení externí baterie s vyšší kapacitou. K ovládání na dálku je potřeba vložit do fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G kartu operátora, stejně jako je vyžadována pro posílání fotografií na mobil nebo e-mail.

Zajímavost: Fotopasti Bunaty využívají kromě myslivců také soukromé osoby, města a policie. Vysoká kvalita a skvělé fotografie i videa dělají z fotopastí Bunaty cenného společníka, který vidí i to, co člověk nemůže.

Napájení fotopasti řeší tužkové baterie v zásobníku

Pokud fotopast Bunaty Full HD GSM 4G na delší dobu odložíte nebo použijete nekvalitní baterie, může dojít k jejich vytečení. Aby v takovém případě nedošlo k poškození elektroniky, jsou baterie odděleny v zásobníku. Ten je možné pohodlně vysunout zespodu a baterie vyměnit, aniž byste fotopast demontovali. Pro méně častou výměnu je pak možné připojit k fotopasti externí baterii, nebo ji napojit na 220V síť.

Lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku

Nastavení fotopasti i její následná obsluha byla navržena s důrazem na jednoduchost, takže ji zvládne nastavit opravdu každý. Sám výrobce ji lokalizoval pro použití v Česku a na Slovensku, takže je celé menu v českém jazyce. Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G má originální software (žádný přehraný třetí strany) a dodává rovněž kompletně český návod.

Ať můžete fotopast zamířit co nejpřesněji, je vám k dispozici poměrně velký barevný displej na přední straně. Díky tomu hned uvidíte, kam objektiv míří. Chcete-li Bunaty Full HD GSM 4G zamířit na konkrétní bod, pomůže vám laserové ukazovátko zabudované v těsnosti objektivu. Na barevném displeji můžete samozřejmě provádět i nastavení pasti, a to v celém rozsahu.

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G je provozuschopná za každého počasí i teplotních výkyvů. Konstrukce přežije i případné nárazy a odolá vnějším vlivům. Je držitelem certifikace IP67, která říká, že je 100% odolná proti vniknutí prachu a nečistot, a zároveň poskytuje vysokou míru voděodolnosti. Na zvěř i zloděje tak můžete číhat klidně v dešti nebo v zimě.

Parametry

Rozlišení 16 MP
Rozlišení videa 1080P FULL HD
GSM integrovaný GSM modul pro odesílání foto na email nebo mobilní telefon včetně dálkového ovládání fotopasti !
Baterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Rozměry 13x8x6 cm
Úhel záběru 55°
Přísvit 940nm zcela neviditelný
Dosvit 15 až 25 metrů dle situace
Záznam foto + video ANO
Prohlížení foto na LCD ANO
Přehrání video na LCD ANO
Maximální rozlišení foto 16 mp
Čeština ANO
Displej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu
Záběr PIR 55° - ideální pro univerzální použití
Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů
Rychlost spouště 0,7
Porty SD karty
Závit pro stativ ANO
Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box ,16GB sd karta
Model 2020

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti
Záruka: 2 roky