Smartomat Sunset 4 Pro se zlatým kovovým řemínkem + Dárek Zdarma!

Kód: 1306
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA 499 Kč –20 %
sunset 4
499 Kč –20 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Fitness náramek - unisex, s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, hodnota vodotěsnosti Dle standardu IPXXIP67, kompatibilní s iOS a Android

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitness náramek Smartomat Sunset 4 Pro v kovovém zlatém provedení se stupněm krytí IP67 je vybaven 0,96" IPS displejem. Spárování s telefonem s operačním systémem Android 5.0 a vyšším nebo iOS 8.0 a vyšším probíhá prostřednictvím Bluetooth 4.0. Umožňuje měření tepové frekvence, měření tlaku, měření vzdálenosti a spálených kalorií, měření kvality spánku či počítání ujetých kroků. Samozřejmostí jsou oznámení a upozornění z aplikací. Nechybí budík, orientační měření tělesné teploty, funkce vyhledání telefonu, dálková spoušť fotoaparátu či výzva k pohybu. K dispozici je baterie s kapacitou 100 mAh s výdrží 7 dní. Pro maximální komfort je řemínek vyroben ze silikonu.

Minimalistický design a se stupněm krytí IP67

Praktický fitness náramek v kovovém zlatém provedení je vyroben z kvalitní nerezové oceli, je lehký a příjemný na dotek. Co nepochybně oceníte, je stupeň krytí IP67, díky čemuž je odolný vůči kapkám vody a prachu. Náramek si můžete přizpůsobit podle vlastních potřeb. Na výběr máte 3 různé ciferníky.

Praktický společník s výdrží baterie 7 dní

Všechny důležité informace můžete sledovat na barevném 0,96" displeji s moderní IPS technologií. Náramek je kompatibilní s operačním systémem Android 5.0 a vyšším a iOS 8.0 a vyšším. Spárování se smartphonem probíhá prostřednictvím technologie Bluetooth ve verzi 4.0. Komfortní používání bez omezení vám zaručí baterie s kapacitou 100 mAh s výdrží 7 dní.

 

Široká škála funkcí na každý den

K dispozici je množství užitečných funkcí, jako je měření krevního tlaku a hladiny kyslíku v krvi, sledování ujetých kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, ale také orientační měření tělesné teploty. Nechybí výzva na pohyb při dlouhém sezení, funkce vyhledání telefonu či dálková spoušť fotoaparátu. Náramek rozpozná fáze spánku, takže je ideálním společníkem i během odpočinku. Kvalitu spánku, jakož i jeho délku, lze průběžně sledovat v aplikaci. Nechybí tichý budík, který vás probudí jemnými vibracemi.

Obsah balení: kovový řemínek, USB nabíjecí kabel, šroubováček pro nastavení velikosti řemínku, návod.